Despacito first danceSvatební šaty

Svatební šaty

Trocha historie

Tradiční svatební šaty ve starověkém Rusku - luxusním a drahším oblečením, měly ukázat ženíchovi, že nevěsta je zručná jehla a dobrá hosteska. Šarlatový, karmínový nebo třešňový oblek, symbol radosti a lásky, byl zdoben vyšívanými ozdobami. Bylo to přesvědčení, že vzory vyšívané na šatech chrání před zlým okem. Sundress naznačila, odkud nevěsta hraní, a samozřejmě sloužila jako důkaz blahobytu rodičů. Nejluxusnější oblečení zdobené zlatými výšivkami, drahými kameny a korálky by mohlo dosáhnout hmotnosti 10 kg.

Šaty přešly z generace na generaci se mohou skládat ze suknice, košili a spodničky, kokoshnik a drahé svatební šperky. Rukáv košile byl podle obřadu velmi bujný, protože se nevěsta a ženich nedotýkaly holými rukama. Před svatbou byla nevěsta oblečena do skromné ​​dlažby a teprve tehdy měla červené oblečení - symbol nového života.

Módní trendy


Na svatebních fotografiích jsou naše matky a babičky vždy v bílé barvě, ale současné trendy umožňují nevěsty experimentovat se stylem a barvou jejich šatů. Pokud jste si naplánovali svatební oslavu v ruském stylu - světlé národní svatební oblečení vyzdobené výšivkou jistě okouzlí váš vyvolený a zapůsobí na hosty.Návrháři jsou stále dávat pozor na tradiční ruské kroje se svými jedinečnými prvky, luxusní výšivkou zlatem, stříbrem nebo červeným hedvábím, doplněné vícevrstvý závoj nebo věnec. Můžete si vybrat jasné šaty nebo šaty jemného odstínu, rozkvetlé nebo zúžené sukně. Hlavním rozdílem mezi šaty v ruském stylu - luxusní ručně vyráběné ozdoby: stuhy výšivky, vroubkované nebo hedvábné vlákno nebo tištěný vzor v tradici Khokhloma nebo gzhel.Jak si vybrat


Letní svatba - co by mohlo být krásnější! Ale aby si v horkém počasí mohli vychutnávat oslavu, nevěsta se musí postarat o pohodlný oblek. Věnujte pozornost svatebním šatem, jehož základem je srst. Moderní móda vám umožňuje zkrátit. Šaty lehké šaty s hlubokým výstřihem jsou ideálním řešením pro venkovní svatbu. Můžete si vybrat sundress s otevřenými rameny, ale pak pro svatbu budete potřebovat mys.

Silueta ve tvaru písmene A na svatební šaty je vhodná pro každou postavu - nevěsta v takových šatech vypadá štíhlá a načechraná sukně zdůrazňuje ženskost. Ideální délka - těsně pod kotníky. Pro nevěstu v perfektní poloze v empírovém stylu.

Co přidat

Pearl náhrdelníky, těžké náušniceharmonicky doplňují obraz ruské krásy. Pokud se svatební oslava uskuteční v zimě, vhodnou výbavou bude kožená šňůra a pláštěnka s kožešinou. Pro letní svatební fit dlouhé saténové rukavice.Ruský outfit ve stylu doplní červené boty nebo holínky, korunu z přírodních květin se stuhami, monochromatický nebo vyšívané závoje, a dokonce kokošník.Makeup pro takové šaty by měl vypadat přirozeně a zdůrazňovat vaši přirozenou krásu. Tradiční účes nevěsty se může stát spletem, položeným v řeckém stylu.


Chcete-li vybrat ten správný účes, musí nevěsta zohlednit nejen styl svatebních šatů, ale i své přírodní prvky.Trend je nyní klasický, ekologický a retro.Pokud jde o barvení vlasů, stylisté doporučují přírodní barvy: gaštan, blond, med, popel. V módě teď vlasy z copánků, zdobené květinami. A pokud máte krátký účes, můžete si vybrat šaty na úzké popruhy a ozdobit si hlavu okraj s luxusním trimem.


Stylové snímky


Jedním z odvážných trendů letošního roku je sukně s vlakem, zkrácená vpředu. Pastelová barva vyšívaná flitry pomůže vytvořit obraz mořské panny. Pokud jste připraveni experimentovat - vyberte si módní odstíny růžové, oranžové, zelené, modré s vícevrstvou sukní a ozdobou. Původní obraz ruské nevěsty pomůže vytvořit bílé šaty s přiléhavým živůstem a briliantovou sukní, luxusně zdobené květinami ve stylu Gzhel.


Video: MELISSA MOLINARO WEDDING PERFORMANCE

Svatební šaty
Svatební šaty images

2019 year
2019 year - Svatební šaty pictures

Svatební šaty recommend
Svatební šaty recommendations photo

Svatební šaty foto
Svatební šaty images

Svatební šaty Svatební šaty new pictures
Svatební šaty new photo

pics Svatební šaty
picture Svatební šaty

Watch Svatební šaty video
Watch Svatební šaty video

Communication on this topic: Svatební šaty, svatebn-aty/
Forum on this topic: Svatební šaty, svatebn-aty/ , svatebn-aty/

Related News


Smoky eyes style make-up - step by step instructions
How to Receive Electronics Without Spending Money
Pros and Cons of the Jenny Craig Diet
Çfarë mund të veshin me një skaj të lapsit me ngjyrë të kuqe - foto 90
Aspirin-Omeprazole
Bakgrunn for maling (80 bilde)
Alibaba targets Chinese senior citizens with elderly-friendly app
Nasdaq CEOs best career advice: Ask What would I want to do next
How to Dig for Fossils and Gemstones
How to Refuse to Speak to the Media
George Seamless Shaping Slimmer Plus
Cranberry Pumpkin Seed GranolaDate: 06.12.2018, 07:31 / Views: 42574